27.04.2019 11:29 давність новини: 1 р.

Наша участь у відзначенні 100 - річчя Міжнародного Дня охорони праці

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Середино-Будське лісове господарство"

   Щорічно на Державному підприємстві «Середино-Будське лісове господарство » в останній тиждень квітня проводяться заходи присвячені Міжнародному Дню охорони праці. В поточному 2019 році відзначався 100-річний ювілей з дня проголошення зазначеного свята.
  В нашій країні День охорони праці відзначається відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 року№685/2006 щорічно 28 квітня .
  Для забезпечення організованого проведення заходів з нагоди Дня охорони праці на підприємстві видано відповідний наказ Директора, згідно з яким створено організаційний комітет з підготовки та проведення на підприємстві Дня охорони праці під девізом “Безпечне та здорове майбутнє праці “, затверджені заходи до виконання в підрозділах підприємства та окреслені результати , очікувані за наслідками його проведення.
  Члени організаційного комітету зустрічались з працівниками підрозділів підприємства , роз'яснювали необхідність проведення роботи з безпечних умов праці, основних положень та вимог Міжнародної організації праці в плані створення та забезпечення безпечних умов праці.
    Протягом періоду з 22 по 27 квітня 2019 року були проведені комплексні обстеження стану охорони праці у всіх підрозділах підприємства та рішенням комісії були визначені переможці серед лісництв лісгоспу та інших виробничих підрозділів підприємства.
    Кращими підрозділами з охорони праці визначено Голубівське лісництво та нижній склад “Зернове”, які були нагороджені Грамотами Директора Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство “.