31.05.2019 16:10 давність новини: 1 р.

Ми на святі Останнього шкільного дзвоника

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Середино-Будське лісове господарство"

   Державне підприємство “Середино-Будське лісове господарство” на чолі з Директором підприємства Олександром Миколайовичем Плужниковим піклується не тільки про підконтрольний лісовий фонд, а ще приймає участь в соціально-економічному житті району.
    Кожного року, на початку вересня та після закінчення навчання в травні, лісівники нашого підприємства відвідують шкільні свята: Першого та Останнього шкільного дзвоника. І не тільки в такі свята, а ще й протягом навчального року працівники лісгоспу організовують та проводять різноманітні тематичні заходи з школярами та вносять свій вклад у справу виховання підростаючого покоління.
    Завжди, та з задоволенням, з грамотами та подарунками лісівники нашого підприємства ідуть до молодого покоління щоб розділити з ними найдорожчі години цікавого шкільного життя.
   Відвідуючи школу представники підприємства висловлюють слова вдячності вчителям, батькам, всім хто небайдужий до справи навчання та виховання дітей.
   Головним винуватцям свят — дітям, ми завжди бажаємо отримання міцних знань та стати гідною зміною старшому поколінню, бути патріотами своєї батьківщини.