02.12.2019 11:33 давність новини: 221 дн.

Кожен захід на контролі

Категорія: Загальні новини
Автор:  ДП "Середино-Будське лісове господарство"

 Значну увагу Державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство” приділяє економічній складовій своєї діяльності, особливо на сучасному етапі.
 Багато зусиль колективу зосереджено на питаннях економії всіх матеріально-технічних ресурсів. З цією метою кожен фактор видатків має бути уважно розглянутий та скерований.
 Під керівництвом Директора підприємства Олександра Миколайовича Плужникова протягом 2019 року ставилась одна з важливих цілей — зниження показників витрат паливно-мастильних матеріалів, яка суттєво впливає на економіку підприємства.
 Слід зазначити що ця робота проводиться не перший рік і має певні позитивні результати, оскільки робота автотранспортних засобів у лісовому господарстві значно залежить від якості доріг. Тому, на протязі останніх років, побудовано 18,6 км лісових доріг, ефект від яких не підлягає ніякому сумніву. В 2019 році будівництво доріг продовжувалось, до загальної протяжності доріг побудували ще один кілометр, хоча кошти на дану роботу винайти не так і просто, але життя цього вимагає.
 Зазначений комплекс будівництва доріг дозволяє суттєво економити паливно-мастильні матеріали, суттєво зменшити час на перевезення лісу та має позитивний моральний вплив на роботу наших працівників, а також має велике значення для транспортного сполучення жителів району між населеними пунктами.