07.03.2019 15:30 давність новини: 1 р.

Зі святом Вас, дорогі жінки !!!

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Середино-Будське лісове господарство"

   Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня Директор ДП “Середино-Будське лісове господарство” Олександр Миколайович Плужников привітав жінок-працівниць, жінок- пенсіонерів з першим яскравим весняним святом.
     У привітанні керівника підприємства прозвучали найдушевні та щирі побажання, які сприятимуть здійсненню кращих життєвих мрій.
   Олександр Миколайович передав жінкам, праця яких була і є пов`язаною з лісовою галуззю, святкові привітання від начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства В.П. Чигринця та голови Сумської обласної профспілки працівників лісового та мисливського господарства М.М. Шпаковича.
     З нагоди свята 8 березня кращі працівниці лісгоспу нагороджені Грамотами та Подяками Голови Державного агентства лісових ресурсів України, Грамотами та Подяками Голови Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, Подяками Середино-Будської районної державної адміністрації та районної ради, Грамотами Директора ДП “Середино-Будське лісове господарство”, грошовими преміями, святковими подарунками і звичайно — квітами.
    Тож нехай Вам, шановні працівниці лісгоспу, та разом з Вами всім жінкам на нашій планеті Земля, завжди щастить і Ваше життя буде переповнене всім цінним, що напрацьовано цивілізованим людством.