12.02.2021 10:23 давність новини: 13 дн.

Виконуємо свої виробничі завдання та допомагаємо людям пережити зимові негаразди

Категорія: Загальні новини

Зимова пора - це не тільки зовнішня чарівна пора, а ще й період перевірки реальної готовності як підприємств так і громадян до роботи та ліквідації можливих стихійних природних ситуацій.

І перш за все – це чистка доріг від снігу та пішохідних доріжок, забезпечення безперешкодного під’їзду лісозаготівельних бригад до лісосік та в зворотному напрямку, забезпечення належного стану лісових доріг для вивезення лісоматеріалів. Цьогорічна зима завдає найтяжчих проблем в житті людей. Але це зима і така вона сувора! Ми звикли до більш легких періодів. В той час вона нас не застала зненацька.

Державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство» має в наявності необхідну техніку для чистки снігу та забезпечує виконання робіт з чистки снігу не тільки на своїх виробничих ділянках, а й виконує чистку доріг на територіях місцевих рад, де розташовані офіси лісництв. Задіяні всі трактори з відповідальним навісним обладнанням. В тяжкі періоди життя людей, роботи підприємств, як і рекомендує нам Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства на чолі з начальником Чигринцем Віктором Петровичем, наш лісгосп допомагає мешканцям наших громад гідно витримати стихійні негаразди та в повному обсязі забезпечити життєдіяльність підприємства.