14.11.2019 14:38 давність новини: 268 дн.

В мисливських угіддях відкрився сезон полювання на хутрових та парнокопитних тварин.

Категорія: Загальні новини
Автор:  ДП "Середино-Будське лісове господарство"

В мисливських угіддях відкрився сезон полювання на хутрових та парнокопитних тварин. Нагадуємо мисливцям про правила полювання, наявність необхідних для виходу на полювання документів.

Сезон ліцензійного полювання на парнокопитних тварин триватиме до 29 грудня 2019 року. Полювання на хутрових звірів за відстрільними картками до 26 січня 2020 року. Днями полювання є субота та неділя. Обмежень для відстрілу вовків, лисиць та єнотовидної собаки не існує, а от зайця за відстрільною карткою кожен мисливець може добути не більше одного. Вартість ліцензії має сталу ціну і залежить від виду мисливської тварини. Загальна вартість полювання може коливатися від 5-6 тис.грн. і залежить від кількості та якості наданих послуг. Вартість відстрільної картки на хутрового звіра 500 грн.. Незабудьте і про відповідні документи. Вирушаючи на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.
Підприємством вже проведено два вдалих облавних ліцензійних полювання, добуто дві козулі європейські, колективи з м. Дніпро та м. Запоріжжя залишились задоволеними організацієй проведення полювання, середня вартість одного полювання складає 5 тис. грн.

Наголошуємо на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів.

Попереджаємо, що впродовж сезону полювання в мисливських угіддях діятимуть рейдові бригади по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.