08.04.2019 11:32 давність новини: 189 дн.

Участь дітей району в акції "Майбутнє лісу у твої руках"

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Середино-Будське лісове господарство"

   У межах Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" з метою підвищення рівня усвідомлення школярами важливості професії лісівника, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті 4 квітня 2019 року працівники ДП «Середино-Будське лісове господасртво» разом з відділом освіти Середино-Будської районної державної адміністрації та відділом освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської ОТГ провели конкурс на кращий малюнок серед учнів 1-4 класів та кращий твір серед учнів 5-8 класів за темою "Лісівники плекають ліс".
    Конкурс пройшов на базі Середино-Будськой ЗОШ № 1 та Зноб-Новгородського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
   Кількість бажаючих взяти участь у конкурсі була чимало. Молодь тягнеться до лісу, учні не лише активно працюють на весняній посадці дерев, а й у творах і малюнках підтверджують свою любов до лісу. 52 школяра прийняло участь у конкурсі, з них: 27 дітей намалювало малюнки на відповідну тему та 25 написали твори. Після підведення підсумків автори кращих малюнків та творів будуть нагородженні цінними подарунками.