02.06.2021 15:30 давність новини: 62 дн.

Сумські лісівники наповнили День захисту дітей маленькими дитячими радощами

Категорія: Загальні новини

   1 червня в усьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул.
 
   І хоча сьогодні, у перший день літа, надворі було далеко не по-літньому, мабуть не знайшлося такого куточка області, куди б не зазирнуло це тепле дитяче свято.
 
   «Дитинство - це чудова пора. То ж нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів», - говорить начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат Сумського обласної ради Віктор Чигринець.
 
   То ж саме з його ініціативи долучились до заходів цього дня в різних куточках області і сумські лісівники.
 
   Пізнавальні екскурсії на підприємство з солодкими подарунками влаштували для вихованців учнівських лісництв у Тростянецькому та Середино-Будському лісгоспах. Щодо останніх, то середино-будські лісівники посприяли ще й у придбанні велотренажера для кімнати лікувальної фізкультури Комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр».
 
   Запросили до себе на гостини своїх маленьких друзів - вихованців дитячого садочка "Світанок» у Сумському лісгоспі. А глухівські лісівники побували з подарунками у прийомній родині Наталії та Олега Петрачуків.
 
   За безпосередньої депутатської підтримки Віктора Чигринця відбулися святкові заходи У Лебединському міськрайонному товаристві допомоги дітям – інвалідам, що мають розумову відсталість і фізичні вади, «Мрія».
 
   А щоб для дітей з Краснопільської ОТГ святковий день був наповнений маленькими дитячими радощами, обласний обранець подбав, щоб до них приїхали батути. Навіть прохолодна погода не завадила цій улюбленій дитячій розвазі.