01.07.2020 10:08 давність новини: 38 дн.

Спільними зусиллями збережімо наші ліси від пожеж

Категорія: Загальні новини

   Пожежа — це стихія, перед якою не може встояти в природі ні людина а ні ліси з їх різноманіттям фауни та флори, включаючи рідкісні рослини та тваринний світ, занесені до Червоної книги України. Але зробити все можливе для її недопущення — обов`язок кожного громадянина, будь-то посадова особа лісової охорони чи просто людина, яка перебуває на лоні природи, в тому числі і в лісах.

   Дуже багато уваги та матеріальних ресурсів залучаються до забеспечення належного рівня протипожежного захисту на Державному підприємстві “Середино-Будське лісове господарство”.

   Щоденно на порядку денному Директора підприємства О.М. Плужникова та під його керівництвом всієї лісової охорони лісгоспу, знаходяться питання стану та корекційних заходів щодо недопущення в підконтрольних лісових масивах будь-яких загорянь, оскількі підсумки можливих пожежних стихій мають непередбачений характер з нанесенням значних матеріальних збитків підприємству, державі, та в цілому екологічній складовій землі.

   Так на підприємстві Директором лісгоспу видано наказ №124 від 30.06.2020 року “Про посилення заходів з охорони лісу від пожеж”, яким затверджено цілий ряд організаційних заходів для виконання посадовими особами лісгоспу по контролю за протипожежним захистом, проведенню роз'яснювальної роботи з населенням та по щоденному звітуванню про стан пожежної безпеки.

   Враховуючи найвищий рівень пожежної небезпеки в області, на підприємстві створені і виконують свої функції рейдові бригади в кожному лісництві та дві бригади з адмін персоналу лісгоспу, які працюють щоденно без вихідних днів. Всі бригади проводять різноманітні профілактичні заходи з недопущення лісових пожеж. В складі рейдової бригади постійно працює представник місцевої служби з надзвичайних ситуацій — провідний інспектор Середино-Будського районного сектору управлінння ДСНС в Сумській області В.О.Ковтун.

   Особлива увага під час проведення рейдів приділяється роз'яснювальній роботі з населенням оскільки розпочався сезонний збір дарів природи.

   Кінцева наша мета — недопущення випадків пожежних ситуацій та збереження лісу, який знаходиться під нашою пильною охороною.