17.09.2021 08:46 давність новини: 34 дн.

Сили та засоби на ведення лісового господарства

Категорія: Загальні новини

Основною функцією Державного підприємства «Середино-Будське лісове господарство» є охорона, захист і відтворення лісів. У поточному році на виконання всіх заходів з ведення лісового господарства підприємством було направлено 9,7 млн.гривень, що на 4,3 млн.гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.
     За словами головного економіста лісгоспу Надії Єгорівни Скрипаль підвищується середньомісячна заробітна плата працівникам лісгоспу, але при цьому збільшилися і обсяги робіт, пов’язані з охороною, захистом та відтворенням лісу.
       Так, в поточному році площа створених лісових культур склала понад 100 гектарів, по 29 гектарів посадили в Голубівському та Зноб-Новгородському лісництвах, 23 га в Камянському лісництві та 18 в Очкинському. Також проведено доповнення лісових культур на площі 35,5 га. Для створення оптимальних умов для росту та розвитку лісових культур проводиться ряд ручних та механізованих доглядів. Загалом на сьогодні уже проведено 778 гектарів доглядів за лісовими культурами. Саме вчасно проведені заходи догляду дозволять в майбутньому отримати високопродуктивний ліс.
     Крім того дуже велику увагу приділяється пожежонебезпечному періоду. На підприємстві в щоденному режимі працювали 5 мобільних рейдових бригад, що охоплюють весь лісовий фонд. Під час рейдів чимала увага приділялася роз'яснювальній роботі з населенням, бо головним є попередження лісової пожежі.
     Прикладом для колег по результатам роботи являються помічник Кам’янського лісництва Кучерявенко В.І., майстер лісу Кам’янського лісництва Чеберяло І.М., лісничий Голубівського лісництва Волков С.В., лісоруб Голубівського лісництва Банний В.З., майстер лісу Голубівського лісництва Михайленко А.М., лісничий Зноб-Новгородського лісництва Маруха О.М., водій вантажного автомобіля Заєць М.І., лісник Очкинського лісництва Циганок В.П., лісоруб Очкинського лісництва Сильченко Є.Ю.