20.05.2019 14:19 давність новини: 1 р.

Робоча поїздка до ДП "Середино-Будське лісове господарство"

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Середино-Будське лісове господарство"

   Контроль за роботою державних підприємств лісового господарства області та надання їм своєчасної необхідної допомоги — це одні з відпрацьованих та ефективних форм роботи керівництва Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства на чолі з начальником В.П.Чигринцем.
     Так минулий робочий тиждень був завершений плановою робочою поїздкою до Державного підприємства “ Середино-Будське лісове гсподарство “ першого заступника начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства В.В.Ігнатченка.
  Під час зазначеної робочої поїздки було проаналізовано реальний стан господарської діяльності підприємства, відвідані Зноб-Новгородське лісництво, Очкинське лісництво, Голубівське лісництво, цехи переробки деревини, автогараж та соціальні об'єкти, які створені та виконують свої функції на підприємстві.
    Програма робочої поїздки була насиченою та конкретною. Протягом всього часу перебування В.В.Ігнатченко в підрозділах підприємства на високому рівні організований супровід було забезпечено Директором підприємства О.М.Плужниковим.
   Особлива увага першого заступника начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства В.В.Ігнатченка.була зосереджена на системі ведення господарської діяльності підприємства,веденні лісового господарства , стані утримання матеріально-технічної бази підприємства,охороні праці, соціальній складовій в роботі підприємства та соціальній захищеності працюючих.
   В цілому, відзначено , що Директором ДП ” Середино-Будське лісове господарство ” О.М.Плужниковим та очолюваним ним трудовим колективом в непростих умовах сьогодення вирішуються необхідні задачі щодо забезпечення сталої роботи підприємства та виконання виробничих планів та задач.