10.06.2021 14:23 давність новини: 54 дн.

Проведено виїзне засідання Громадської ради на базі Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство”

Категорія: Загальні новини

   9 червня 2021 року на базі Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” проведено виїзне засідання Громадської ради при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

   В роботі засідання ради приймали участь представники засобів масової інформації області під безпосереднім керівництвом досвідченого прес-секретаря Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства – Вікторії Олександрівни Постової.

   Більша частина робочої програми Громадської ради була присвячена вивченню стану справ у лісовому господарстві та виробничій сфері лісгоспу.

   В процесі роботи Громадської ради було оглянуто та вивчено роботу за вищезазначеними напрямками у Кам`янському, Голубівському та Зноб-Новгородському лісництвах.

   Громадська рада ознайомилась також з роботою нижнього складу при станції “Зернове”, автогаражу та цехів переробки деревини.

   Особлива увага була приділена і соціальній складовій у роботі адміністрації та профспілкового комітету лісгоспу.

   Протягом всієї робочої програми шановну делегацію супроводжував, надавав присутнім комплексну інформацію по всіх напрямках роботи підрозділів лісгоспу — Директор Олександр Миколайович Плужников, який має багаторічний досвід роботи у лісовому господарстві.

   Разом з директором у заході приймали участь всі головні спеціалісти та керівники структурних підрозділів лісгоспу. Активну участь у підготовці та проведенні заходу прийняли головний інженер – Іван Олексійович Якушев та головний лісничий – Іван Васильович Степаненко.

    На підведенні підсумків роботи Громадської ради на базі Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” при Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства Голова громадської ради - Михайло Миколайович Шпакович та всі члени Громадської ради одноголосно високо оцінили роботу адміністрації лісгоспу по виконанню всіх завдань, які покладені на лісгоспи згідно законодавчої бази держави.