29.06.2021 10:47 давність новини: 35 дн.

Посилення заходів з охорони лісу від пожеж

Категорія: Загальні новини

   Найвищий рівень пожежонебезпеки склався на даний час на півночі Сумської області. На підприємстві виконують рейдові заходи контролю в щоденному режимі 5 мобільних рейдових бригад, які охоплюють весь лісовий фонд підприємства.
   За наказом Директора ДП «Середино-Будське лісове господарство» О.М. Плужникова на вихідні та святкові дні було посилено патрулювання лісових масивів підприємства, особливо на площах поблизу яких можливе відвідування відпочувальниками та збирачами лісових ягід.
   Під час рейдів увага приділялася роз'яснювальній роботі з населенням, бо головним є попередження лісової пожежі. Бригадами лісгоспу проведена роз'яснювальна робота з мешканцями населених пунктів межуючих з лісовим фондом Голубівського, Зноб-Новгородського, Кам`янського лісництв. Результатами рейду стало проведеня 12 лекційних бесід з населенням щодо поводження в лісових насадженнях під час пожежонебезпечного періоду.
   Адміністрація підприємства наголошує — лише дотримання правил пожежної безпеки в лісах допоможе зберегти ліси в належному стані на довгі роки.