03.12.2021 14:25 давність новини: 211 дн.

Підсумки акції "Створюємо ліси разом"

Категорія: Загальні новини

З 1-го жовтня по 30-е листопада тривала ініційована Держлісагенством акція «Створюємо ліси разом», що проводилась в рамках екологічної програми Президента «Зелена країна». Лісівники Середино-Будщини  разом з представниками громадськості провели ряд заходів з садіння лісу, озеленення та організували еколого-просвітницьку роботу серед учнів шкіл.

У день старту акції працівники підприємства завітали до найменших учнів школи. Досвідчені лісівники поділилися з дітьми своїми знаннями про ліси, їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні.

Щоб зацікавити малечу та спонукати глибше замислитися про екологічні проблеми сучасності, працівники лісгоспу оголосили серед учнів початкових класів усіх шкіл громади конкурс на кращий малюнок. У своїх роботах діти закликали оберігати та примножувати лісові насадження, зобразили свою любов до природи.

Також зі старшими учнями школи №1 лісівники висадили на території їхньої альма-матер близько 80 декоративних дерев та кущів, вирощених у власному розсаднику.  Адже ніщо так не гуртує та виховує молодь як спільна праця.

Загалом в межах заходів акції на території Державного підприємства «Середино-Будське лісове господарство» було висаджено 15047 дерев. До висадки нових лісів долучились місцеві депутати, працівники лісової галузі та їх сім’ї,  а також активну участь прийняли учні шкільного лісництва. Загалом у висадці дерев  прийняли участь 108 мешканців. Така «зелена справа» завжди об’єднує людей і тут зовсім не важливо скільки тобі років і чим ти займаєшся, головне яку ти справу робиш.