06.12.2021 15:19 давність новини: 1 р.

Охороняємо новорічні ялинки від самовільних порубів

Категорія: Загальні новини

     Напередодні Нового року і Різдвяних свят перед лісовою охороною постає важливе завдання посиленої охорони лісів від самовільних рубок хвойних дерев на новорічні ялинки. Тому лісова охорона ДП “ Середино-Будське лісове господарство ” веде роботу з охорони хвойних насаджень. По підрозділам підприємства організована необхідна кількість рейдових бригад , до складу яких входять працівники державної лісової охорони , національної поліції та Держекоінспекції , та забеспечує контроль на територіях всіх лісових насаджень лісгоспу та району.

Адміністрація лісгоспу попереджує, що за кожну незаконно зрубану ялинку буде накладено адміністративний штраф від 510 грн., також сплатити збитки нанесені через самовільний поруб, а саме: дерево діаметром до 10 сантиметрів у кореневій шийці – 544-77 грн., до 14 см – 959-91 грн., до 18 см – 2464,83 грн.

Наголошуємо, що дешевше та законно купувати новорічне дерево в спеціалізованих місцях, а саме – контора лісгоспу або лісництв та базарах з отриманням чіпом-стрічкою, яка підтверджує що деревце зрубано законно.