01.06.2021 13:58 давність новини: 63 дн.

Одне з чергових планових навчань

Категорія: Загальні новини

Людина-творіння природи, її унікальна і розумна частина. Природа й людина взаємопов’язані і впливають одна на одну.

Формувати такі відносини покликані вчителі, а лісівники їх у цьому підтримують і допомагають. Тому з нагоди Міжнародного дня захисту дітей до Зноб-Новгородського лісництва завітали учні – члени шкільного лісництва Опорного Середино-Будського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 разом з наставником, учителем біології, керівником шкільного лісництва Наталією Андріївною Козловою.

Розпочав екскурсію з історії створення лісництва, лісничий Зноб-Новгородського лісництва Олег Миколайович Маруха, який розповів про структуру та основні напрямки роботи лісової охорони. Оглянули разом шишкосушарку та розповів, що саме сосна звичайна є однією з основних лісоутворюючих культур Державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство». Сосновий ліс починається з маленьких насіниною і лише майже сторіччя зможе вразити своєю величчю і красою.

Продовжив екскурсію територією лісництва помічник лісничого Шевкун Олексій Михайлович, розповівши дітям видовий склад рослин, що ростуть на території лісництва та показав як з маленького живця туї чи самшита можна виростити дорослу рослину.

Подивились також перші сходи сосни кримської в коробах, адже саме на маленьких зонтиках сходів видно з чого саме починається ліс.

На завершення екскурсії юних лісівників у приміщені Зноб-Новгородського лісництва,  був накритий солодкий стіл з запашним теплим чаєм.

Ще для учнів шкільного лісництва, за сприяння директора лісгоспу та профспілкового комітету, були придбані пам`ятні сувеніри та подаровані кружки з емблемою лісництва.

Діти подякували працівникам держлісгоспу за цікаву змістовну екскурсію та активно обговорювали почуте.

Учнівське лісництво виховує у дітей дбайливе ставлення до природи, розширює і поглиблює знання у галузі природничих наук.

Робота учнівського лісництва триває, надалі нові знання та практичні вправи.