28.04.2021 13:37 давність новини: 52 дн.

На підприємстві проведено заходи до "Тижня охорони праці"

Категорія: Загальні новини

Щорічно на Державному підприємстві «Середино-Будське лісове господарство» в останній тиждень квітня проводяться заходи присвячені Міжнародному Дню охорони праці.
 
В нашій країні День охорони праці відзначається відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 року № 685/2006 щорічно 28 квітня.
 
Для забезпечення організованого проведення заходів з нагоди Дня охорони праці на підприємстві видано відповідний наказ Директора, згідно з яким створено організаційний комітет з підготовки та проведення на підприємстві Дня охорони праці під девізом “Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР”, затверджені заходи до виконання в підрозділах підприємства.
 
Члени організаційного комітету зустрічались з працівниками підрозділів підприємства, роз'яснювали необхідність проведення роботи з безпечних умов праці, основних положень та вимог Міжнародної організації праці в плані створення та забезпечення безпечних умов праці.
 
На підприємстві: своєчасно видаються безкоштовно засоби індивідуального захисту; проводяться медичні огляди працівників; розробляється та запроваджуються в дію план профілактики у галузі (безпеки та здоров'я на роботі (БЗР); проводиться навчання та інформування працівників  щодо оцінювання ризиків в системі БЗР.
 
Протягом періоду з 21 по 27 квітня 2021 року були проведені комплексні обстеження стану охорони праці у всіх підрозділах підприємства.