18.06.2021 14:23 давність новини: 46 дн.

На базі ДП “С-Будський лісгосп” проведена виїзна колегія обласного управління

Категорія: Загальні новини

   17 червня 2021 року на базі Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” було проведено виїзне засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника Управління — Віктора Петровича Чигринця.

    В роботі колегії прийняв участь голова Сумської обласної профспілки працівників лісового та мисливського господарства — Михайло Миколайович Шпакович.

  На колегії були присутні керівники всіх державних лісгоспів області, підконтрольних Сумському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

   Директор Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” Олександр Миколайович Плужников проінформував членів колегії та присутніх про основні показники роботи лісгоспу, організував огляд лісових культур у лісництвах лісгоспу.

  Першим підрозділом аналізу роботи було — Кам`янське лісництво. Наступним об`єктом вивчення стану діяльності став нижній склад при станції “Зернове”. Під час знаходження делегації на території складу було проаналізовано роботу підрозділу за 5 місяців поточного року та оглянуто всі об`єкти складу. Увага присутніх була звернута на обладнання сушильної кімнати для сушіння спецодягу та спецвзуття, душову та робочі кабінети працівників складу. Члени колегії відзначили зразковий стан території, обладнання, всіх приміщень та організацію роботи складу в цілому.

    Робота колегії продовжилась на території центральної садиби лісгоспу. Оглянуто та проаналізовано стан справ в автогаражі, Середино-Будському цеху переробки деревини, котельні, в якій змонтовано нове обладнання — 2 сучасних котла КВм — 0,82., працюючих на тирсі — відходах від власної переробки деревини.

    Директор лісгоспу Плужников О.М. надавав присутнім інформацію про роботу 2 сушильних камер номінальним об`ємом завантаження 150 м3 для сушіння піломатеріалів, які виробляються у виробничих цехах підприємства.

  Проаналізовано економічна складова реалізації піломатеріалів у різних станах вологості.

  Наступним об`єктом аналізу ведення лісового господарства було Голубівське лісництво. В даному лісництві розглянута робота колективу по утриманню матерально-технічної бази, будівництву та ремонту лісових доріг. Особлива увага була приділена питанням посадки лісу, догляду за ним, протипожежній безпеці та якості проведення догляду за лісовими масивами.

   Під час роботи членів колегії та делегації на територіях Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” були заслухані грунтовні інформаційні довідки головних спеціалістів та керівників структурних підрозділів по всім напрямкам роботи лісового господарства.

     Вагомий внесок та активну участь у підготовці та проведенні заходу внесли: головний лісничий І.В. Степаненко, головний інженер І.О. Якушев, головний бухгалтер Шевцова Н.М., головний економіст Н.Є. Скрипаль, голова профспілкового комітету І.М. Савіна.

   Підсумки аналізу стану справ по комплексу повноважень лісгоспу та з питань порядку денного колегії були підведені Начальником Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Петровичем Чигринцем.