21.03.2019 10:04 давність новини: 1 р.

Молодим сіянцям - НОВЕ ЖИТТЯ !!!

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Середино-Будське лісове господарство"

   Настав один з найвідповідальних періодів в роботі лісівників Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство”. Зійшов сніжний покрив, створились необхідні погодні умови для якісного проведення посадкової компанії 2019 року.
   В структурі нашого лісгоспу — 4 лісництва і всі вони повністю підготовлені для проведення в найкоротші терміни комплексу посадкової роботи.
   В гарному стані знаходяться сіянці сосни-звичайної, які вирощені з власного насіння зібраного від кращих дерев на підготовлених розплідниках. Старт посадкової кампанії 2019 року був даний Директором Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” - Олександром Миколайовичем Плужниковим.
   Всі нюанси її проведення та необхідні настанови були дані Директором підприємства під час технічної наради, яка була проведена 19 березня 2019 року.
   На нараду разом з лісничими були запрошені і помічники лісничих, в обов`язки яких входить коло питань пов`язаних з веденням лісового господарства.
   Першими у лісгоспі до посадки сіянців сосни-звичайної приступили лісівники Очкинського лісництва під керівництвом досвідченого лісничого Я.М. Кляпа та помічника лісничого О.М. Киселя.
   Станом на 21 березня на територіях Очкинського ліснитцва вже висаджені сіянці на площі 10,2 га з планової — 12 га. Активну участь в посадці лісу приймає разом з працівниками лісництва і населення громади.
  Включились в посадку лісу, враховуючи реальний стан підготовлених площ, лісівники Голубівського лісництва. Очолюють роботу в даному лісництві досвідчені спеціалісти: лісничий С.В. Волков та помічник лісничого І.В. Романченко. Планується на території Голубівського лісництва висадити сіянці на площі 39 га. На даний час вже висаджено більше 6 га.
   Розпочато роботи по відновленню лісів в Зноб-Новгородському лісництві, яку організовують і проводять професіонали лісничий О.М. Маруха та помічник лісничого О.М. Шевкун.
    На черзі старт у Кам`янському лісництві.
  Вся посадкова кампанія знаходиться під щоденним контролем безпосередньо Директора Олександра Миколайовича Плужникова.
    Для завершення в найкоротший термін посадки сіянців сосни звичайної в лісгоспі немає ніяких проблем.