17.05.2021 13:28 давність новини: 78 дн.

Місця, де народжуються майбутні дерева

Категорія: Загальні новини

Ліс- це природне середовище, без якого неможливе життя. Напевно, не потрібно зайвий раз наголошувати на важливому значенні лісу для суспільства. Багато хто скаже, що ліс починається з його посадки, хоч це далеко не так. Ліс починається з насіння.
Для здійснення посіву лісгосп завчасно заготовили та підготували лісове насіння, задовольнивши повністю потреби лісовідновлення в якісному насінні.

Цієї весни в лісгоспі посіяли 0,60 га тимчасових лісових розсадників, що забезпечить якісними сіянцями всі площі призначені для посадки на 2022 рік всіх чотирьох лісництв лісгоспу. Саме в розсадниках дбайливі руки спеціалістів доглядатимуть за сходами насіння, із нетерпінням чекатимуть на перші паростки.

В першу чергу висіваємо насіння сосни звичайної, терміни дуже стислі. Насіння сосни протягом зими лежало під снігом, тож із теплою погодою сніг розтає і земля прогрівається швидко. Саме для того щоб насінина набрала вологу проводиться снігування. Тоді воно більш інтенсивне для пророщування. Багаторічна практика показує, що снігування є більш оптимальним способом, ніж замочування у воді, бо це природний спосіб проростання. В результаті отримуємо більш якісні сходи.

Кожен відданий своїй справі лісівник має на меті виростити високопродуктивний, біологічно стійкий та господарсько-цінний ліс. Вирощування лісу починається з насіння.