09.04.2021 16:22 давність новини: 37 дн.

Лісокультурна компанія триває

Категорія: Загальні новини

Лісівники ДП «Середино-Будське лісове господарство» продовжують весняну лісокультурну кампанію-2021, яка стартувала з початком акції «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України.

Загалом на сьогодні в лісгоспі висаджено сіянців на площі в 45 гектарів лісу - 210 тисяч штук. Робота по посадці лісу в самому розпалі, всі лісництва щодня плідно працюють і висаджують чималу кількість сіянців.

«Варто відмітити – минулого року на цей час ми вже завершили посадку. В цьому році через велику кількість снігу та затяжну зиму почали пізніше садити ліс. Проте цьогоріч достатньо вологий ґрунт, це дуже сприятливі умови для садіння лісу», – пояснює директор підприємства О.М.Плужников.

Під щоденним аналізом та контролем директора лісгоспу О.М.Плужникова у рамках лісокультурної компанії триває акція з посадки лісу «Створюємо ліси разом». Безпосередньо в акції приймають участь головний лісничий ДП «Середино-Будський  лісгосп» І.В.Степаненко, працівники лісового відділу та державної лісової охорони лісгоспу. Активну участь приймає й громадськість нашого краю, старости селищ та депутати об’єднаних територіальних громад.

На лісовій ділянці площею 2,3  га  Голубівського лісництва 9 квітня 2021 року створили разом лісові культури сосни звичайної та берези повислої, використовуючи відібраний високоякісний посадковий матеріал з власного розсадника.

Підготовлена ділянка, весняне сонечко, достатня кількість вологи у грунті і головне -  гарно попрацювали у підготовці, проведенні всеукраїнської акції і дружньо провели весь комплекс робіт. Адже лісівники переконані, що сьогодішня їхня праця з відтворення лісів – це спадок для майбутніх поколінь українців. Сьогодні лісівники Середино-Будщини створюють високопродуктивні та біологічно стійкі насадження, над якими в подальшом необхідно прикласти чимало зусиль  з тим, щоб наш красень ліс поповнився  його гідним молодим поколінням.