02.04.2021 13:53 давність новини: 44 дн.

Лісокультурна компанія розпочата

Категорія: Загальні новини

Тільки весняне сонце почало дарувати перше тепло, на лісокультурних площах Державного підприємства «Середино-Будське лісове господарство» закипіла лісокультурна робота по створенню лісу.

Першим етапом є проектування майбутніх насаджень це відповідальна робота, а саме: відповідність проектованих лісових порід типам умов місцезростання, змішування головних та супутніх порід , введення до складу лісових культур чагарників та плодових дерев, протипожежних бар’єрів.

В цьому році обсяги відтворення лісу в лісгоспі складають 75гектарів. Посадковий матеріал для посадки лісових культур вирощений  у власних розсадниках з власного насіння. Сіянцями сосни звичайної для посадки лісгосп забезпечений в повному обсязі. Уже відтворено 10 гектарів лісу і висаджено 48000 тисяч сіянців і це лише початок. Весь наступний обсяг робіт по посадці лісових культур буде виконано в стислий термін.

Подарувати життя лісу, створюючи нові насадження та постійний догляд – основне завдання працівників лісового господарства.