10.04.2021 15:16 давність новини: 36 дн.

Лiсiвники Середин-Будщини долучились до глобального проєкту «Озеленення планети»

Категорія: Загальні новини

Питання екологii вже давно не має кордонiв i все бiльше людей та країн обєднуються з метою зробити життя на планетi кращим, зберегти її для майбутiх поколiнь.

10 квітня лісівники Державного підприємства «Середино-Будського лісового господарства» долучилися до акції «Озеленення планети». Для цього була заздалегідь підготовлена ділянка площею 2,2 га в Голубівському лісництві. Силами працiвникiв колективу лiсгспу було висаджено 10,3 тисяч сiянцiв – майбутнiх дерев.

«Як пекрасно вiдчувати себе причетним до чогось глобального, важливого до хорошої справи» -говорить директор лісгоспу О.М.Пужников.

Лiсiвники чудово розумiють, що важливим є не лише посадити дерево, а й виростити  його здоровим та сильним , тож догляд за посадженими сiянцями потрiбен постiйний.

Не залишилось осторонь наше підприємство та забезпечило декоративним садивним матеріалом, який вирощений у власному розсаднику для проведення акції «Озеленення планети»: Опорний Середино-Будський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1 та Середино-Будський навчальний заклад (ясла-садочок) №2 «Сонечко» Середино-Будської міської ради.  Весь наданий садивний матеріал працівники закладів висадили на території своїх садиб.

Нехай кожне нове висаджене деревце змінить екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. Приклад проведеної сьогодні роботи надихає.