16.09.2021 16:27 давність новини: 35 дн.

Інвестиції в державу

      Колектив Державного підприємства «Середино-Будське лісове господарство» - це досвідченні, віддані своїй справі професіонали. Лісгосп стійко працює, динамічно розвивається, а його працівники забезпечують чіткий механізм роботи всіх структурних підрозділів підприємства. Виконуються основні плани по веденню лісового господарства, виробничої і фінансово-економічної діяльності.
      За вісім місяців поточного року лісгосп реалізував продукції на 65,7 млн. гривень, виплатив 21,9 млн. гривень податків і державних зборів всіх рівнів.Щорічно підприємство вкладає власні кошти в капітальне будівництво, модернізацію і капітальний ремонт. з початку поточного року загальна сума таких інвестицій склала близько 3 млн.гривень.
     «Ми продовжуємо розвивати підприємство, вкладати інвестиції у виробництво, соціальну інфраструктуру, тобто фактично інвестуємо в державу» - говорить директор лісгоспу Олександр Миколайович Плужников. - Сьогодні важливо грамотно організовувати роботу, використовувати сучасні технології. Той, хто хоче працювати, домагається успіху. Крім того, успіх лісгоспу - це підвищення якості життя людей, які працюють на підприємстві, а також населення. Так, десять років тому була побудована лісова дорога, яка зв'язала між собою два села Голубівка та Стара Гута. Її соціальне значення для місцевого населення важко уявити. У нинішньому році лісгосп провів капітальний ремонт цієї лісової дороги, направивши близько 400 тис. гривень власних коштів.
      На підприємстві оновлюється автопарк техніки. Придбано новий трактор «Беларус» - 920, автомобіль «КрАСЗ» для перевезення працівників. Ця техніка передана до Зноб-Новгородського лісництва. Для оперативної роботи в лісгоспі придбаний автомобіль «Renault Duster».
    На спеціалізованому підприємстві в місці Дергачі Харківської області проводиться переобладнання автомобіля для вивезення лісопродукції. Також ведуться інші необхідні ремонтні роботи.
     Також на підприємстві всі заплановані організаційно-технічні заходи з підготовки структурних підрозділів лісгоспу до роботи взимку виконані в строк і в повному обсязі.