01.06.2021 14:02 давність новини: 63 дн.

Дружній візит до Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської міської ради

   Діти – це майбутнє нашої планети, дивовижні й неповторні краплини чистої, джерельної, живильної води, яку слід цінувати, любити та оберігати.

    Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.

    Важливу категорію дітей становлять діти з особливими потребами, вони вимагають особливої уваги та догляду. Тому за ініціативи Начальника управління Сумського лісового та мисливського господарства, Депутата Сумської обласної ради  Віктора Петровича Чигринця та за безпосередній підтримці Директора Державного підприємства «Середино-Будське лісове господарство» Олександра Миколайовича Плужникова для потреб Комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» був придбаний для кімнати лікувальної фізкультури велотренажер для  подальшої реабілітації діток.

   Велика кількість дітей займаються в інклюзивно-ресурсному центрі, кожен з них тепер може займатися на такому потрібному велотренажері. Лікувальна фізкультура є елементом в комплексній терапії відхилень розвитку і різних захворювань у дітей (при дитячому церебральному паралічі, розладах аутичного спектру, порушеннях опорно-рухового апарату, захворюваннях серцево-судинної системи, ін.). Спеціальне обладнання для відновлення навичок ходіння, сидіння – все це прийде на допомогу дітям, що мають проблеми зі здоровям або відновлюються після хвороб і травм.

    Колектив Державного підприємства «Середино-Будський лісгосп» в День захисту дітей відвідав та привітав діток , що займаються в центрі зі святом. Подарували тренажер, який дав можливість доукомплектувати кабінет реабілітолога, а також розвиваючі іграшки для мілкої моторики. Сподіваємося, що ще принесе велику користь у роботі центру і ще не одні ніжки побіжать швидкою ходою.Адже кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей з особливими потреба дбати про них та підтримувати.