13.04.2021 10:11 давність новини: 33 дн.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки !

Категорія: Загальні новини

Нехтування населенням правил пожежної безпеки  може призвести до незворотніх наслідків, де ускладнюючим фактором є випалювання населенням рештків сухої рослинності. Один з прикладів необачності людини стався напередодні 11 квітня.

Інформація про вирогідність входження в лісові масиви вогню, поступила черговому контори лісгоспу о 16-05. Негайне реагування та оперативне прибуття на місце події в 16-45 показали що під час випалювання сухої рослинності в селищі Нова Спарта вогняна стихія вийшла з під контролю і почала пересуватись полем в напрямку лісового масиву Кам`янського лісництва ДП «Середино-Будське лісове господарство». Через суху та вітряну погоду вогонь досить швидко розповсюджувався.

Чіткі дії добровільної пожежної дружини лісгоспу локалізували займання протягом 40 хвилин на відстані 100 метрів від лісового масиву підприємства. Підсумок – вкотре нам вдалося вчасно ліквідувати займання та не допустити тяжких наслідків.  

Закликаємо населення дотримуватись правил пожежної безпеки під час прибирання садиб, бо тільки спільними силами та розумінням можливо зберегти ліс для наступних поколінь.