28.12.2019 10:00 давність новини: 267 дн.

Дорогі колеги – лісівники Сумщини, ветерани лісової галузі!

Категорія: Загальні новини

Прийміть щиросердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був для нас особливо пам'ятним. У підприємствах лісогосподарської галузі області він пройшов під гаслом Року лісових культур і був приурочений ювілейній даті - 70 річниці від дня утворення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства!

Я пишаюся тим, що ми з вами з честю несемо естафету, яку перейняли від своїх попередників, зберігаючи і примножуючи смарагдовий фонд нашої держави, та кожним роком нашої діяльності вписуємо нові досягнення у книгу історії управління.

Поряд з виконанням всіх планових річних завдань з лісогосподарської діяльності, на базі Тростянецького лісгоспу з нагоди ювілею був відкритий обласний Музей лісу, де зібрана історія становлення і розвитку лісівництва в області, новий просвітницький осередок – Музей лісу та мисливства – упорядкували у Конотопському лісгоспі, а у Роменському, Краснопільському та Тростянецькому -  спорудили лісові класи у природі. 

Я дякую кожному з Вас, дорогі лісівники, за  Вашу працю, за професіоналізм та цілковиту відданість обраній справі!

Відходить у минуле рік 2019, він був непростим з фінансово-економічної точки зору.  Але, незважаючи на це, ми підійшли до його фінішу з достойними показниками.

Вже стукає у двері 2020 рікі я впевнений, що і у Новому році ми гідно продовжимо нашу благородну справу служіння лісу і людям!

Бажаю Вам міцного здоров'я, миру, злагоди, достатку та родинного затишку, життєвої наснаги і успіхів у здійсненні всіх починань!

Щастя Вам і Вашим близьким у Новому році! Добрих та світлих Вам свят!

 

    З повагою,

начальник Сумського обласного

управління лісового та мисливського господарства

                                                                                                   Віктор Чигринець