25.06.2021 14:39 давність новини: 39 дн.

Для найменших школярів організували екскурсію до ДП «Середино-Будське ЛГ»

Категорія: Загальні новини

За ініціативи педагогів Опорного Середино-Будського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №2 та сприяння Директора Державного підприємства «Середино-Будське лісового господарство» Олександра Миколайовича Плужникова до садиби лісгоспу завітали дуже дорогі і важливі гості – дітки літнього табору «Світанок». Педагоги, розповідаючи малим вихованцям про професії лісівника, вирішили закріпити отриману дітьми інформацію на практиці і організувати екскурсію до нашого підприємства.
У лісгоспі завжди раді подібним візитам, адже саме з такого віку потрібно прививати любов до природи, вчити берегти навколишнє середовище та бачити прекрасне навколо себе.
Розуміючи, що детально знайомити дітей такого віку з лісівничими професіями ще рано, інженер лісових культур лісгоспу М.В.Книрик розповіла про процес заготівлі насіння та вирощування сіянців, як та для чого вирощують ліс, хто за ним доглядає та охороняє і що виготовляють із деревини. Приємно те, що дітки орієнтувалися в темі і давали відповіді на зустрічні запитання.
Подивились парничок , місце де вирощуються декоративні рослини, цех переробки деревини, котельню та оздоровчий комплекс. Кожен з учнів спробував позайматися на тренажерах комплексу, всі з великою цікавістю дивилися на роботу котельні та цеху. Одна маленька учениця сказала : «Тут все таке велике та цікаве. Скільки ви це все будували? Дійсно, скільки людської праці вкладено в те , що ми сьогодні маємо. Позитивні результати роботи нашого підприємства – це спільна, наполеглива праця всіх працівників нашого колективу.
Наприкінці екскурсії працівники лісгоспу ознайомили дітей з правилами поведінки в лісі, наголосили на необхідність всім людям дбати про збереження лісів від пожеж, дотримуватись правил лісового етикету.
Після завершення цього пізнавального заходу, педагоги подякували за цікаву та пізнавальну екскурсію.