04.04.2019 14:33 давність новини: 107 дн.

Державним агентством лісових ресурсів України обстежено реальний стан охорони праці на Державному підприємстві "Середино-Будське лісове господарство"

Категорія: Загальні новини
Автор:  Прес-служба ДП "Середино-Будське лісове господарство"

   2 та 3 квітня 2019 року на Державному підприємстві “Середино-Будське лісове господарство” було проведено обстеження стану охорони праці комісією Державного агентства лісових ресурсів України під керівництвом Головного спеціаліста — Андрія Йосиповича Мусійовського.
   Зазначений захід проведено в рамках реалізації Всеукраїнського конкурсу “Краще підприємство в сфері безпеки та гігієни праці”.
   В роботі комісії прийняли активну участь Головний спеціаліст Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства — Віктор Петрович Селезень та Директор підприємства — Олександр Миколайович Плужников.
  Згідно плану комісією обстежено питання охорони праці на нижньому складі при станції “Зернове”, в Голубівському, Зноб-Новгородському та Кам`янському лісництвах, в автогаражі, Середино-Будському цехові переробки деревини.
   Особлива увага була зосереджена на перевірці технічного стану кранового господарства, автотранспортних засобів, на виконанні вимог карт технологічних процесів під час розроблення лісосік, на умовах роботи працівників підрозділів, на створених санітарно-гігієнічних умовах роботи працівників у всіх підрозділах підприємства.
   Заключним етапом роботи комісії була перевірка організаційної роботи інженера з охорони праці на підприємстві.
       На всіх етапах перевірки комісія працювала об`єктивно.
    Хоча остаточних результатів ще не встановлено, однак комісією відзначено належний рівень роботи з питань охорони праці на підприємстві та висловлено подяку керівництву підприємства, особисто Директору — Олександру Миколайовичу Плужникову та керівникам структурних підрозділів і в цілому колективу за створення та утримання на належному рівні в цілому системи охорони праці на підприємстві.